Долинська Юлія

Долинська Юлія народилася у м . Львові в 1980 р. Після закінчення школи обрала для себе професію журналіста, але ще студіюючи надала перевагу не нотатнику і диктофону, а пензлику і палітрі. Диплом журналіста отримала у 2003 р. і віддала себе мистецтву.

Весною 2007 р. відбулася виставка ”Сирітка Дзвіна, Небесні Тіла, Привид Анатолій і їхні Діла.”. Тут було проілюстровано правдиву історію з життя однієї дівчинки, переказану та замальовану ремісницькою родиною Пиріжків (Долинська Ю., Пиріжок М.).

Долинська є однією з засновників і активним учасником організації крайнощів ”Дітки”.
./br> Крім цього серед творчого доробку художниці є і живопис, і меблевий розпис, і художні шати, а також декоративні речі різного плану.

Юлія Долинська – це художниця, у якої роботи дихають оптимізмом, сонцем. Ці роботи є надзвичайно ліричні і навіюють спогади про казку, про дитинство, про минувшину України. Її живописні твори, це твори, у яких звучить українська пісня.

Твори, у яких пейзаж пройнятий звуком і музикою: ”Парк”, ”Казка поруч”, ”Казка поруч (біля дому)”. Свійські тварини у її творах інколи навіюють сміх: ”Друзі з пелюшок” , інколи задуму: ”Свята трійця”, ”Скоро в путь”, а інколи і строгість ” Він з роду землеробів”.

А ось у її творах і мрія, яка наповнює всю душу :”Задзеркалля”, природу у ”Зачарована весна”, де диво-цвітом цвіте дерево. Також казковими є ”Мавка”, ”Сяйво”.

Спогади про село ” На ярмарок”, про Великдень і бабцю у картині ”Бабця вже чекає”, де є зображено і українські традиції, і християнську духовність.

Є також у цього митця і серія робіт на тематику коней, де єконі, які зображені табуном – ”Вільні”, а є ”Коник” – невеличке лоша, зовсім одиноке на лану, але дивовижно прописане.

Це і є короткий опис біографії художниці, яка постійно експонується в Арт Галереї Вишинської і є неординарною особистістю навіть у дикому вирі мистецтва…