Xудожники

Вол Дмитро Владиславович

Народився 11 жовтня 1962 року у м. Львові.

У 1979 році закінчив Львівську СШ № 5 і вступив до Львівського лісотехнічного інституту на спеціальність проектування та конструювання меблів. Закінчив з відзнакою у 1984 році.

З 1987 року працює у галузевому дизайн–центрі у Науково – дослідному інституті побутової радіоелектронної апаратури. У 1993 році вступає у спілку дизайнерів України. Має понад 30 авторських свідоцтв на винаходи та промислові зразки.

З 2002 року працює художником, спеціалізується на урбаністичному живописі. 1993 року постійно експонується і приймає участь у художніх салонах та виставках художників Львова.

Творчий доробок митця складає біля 1000 живописних творів.

Народжений у місті, він закохався у рідний Львів і не зміг уникнути його впливу, почав малювати урбаністику. У Арт галереї Вишинської і можна побачити роботи цього митця

Карпова Надія

Народилася у 1977 р. у Львові. Після закінчення середньої школи закінчила Львівський художній ліцей, а тепер навчається в Чернівецькому університеті на факультеті дизайну інтер’єру.

Малює переважно квіти, які дихають повітрям, полем, рідною землею. Які чудові її соняхи! До них, здається, можна доторкнутися рукою і вони оживуть.

Нікому ще достеменно не відомо, в якому жанрі, темі і колористиці наступний раз покаже себе Надія, але відомо лиш те, що здивує вона нас приємно. Отже Арт галерея Вишинської чекає на її нові ідеї, бо її роботи захоплюють глядача.

Недвідь Андрій Степанович

Народився 22 жовтня 1979 року в м. Львові. Тут і закінчив середню школу № 60. В 1991 році поступив на навчання в ЛДКДУМ (Львівський коледж ужиткового мистецтва) ім.. Івана Труша на відділ художнього оформлення.

У 1995 році захистив диплом під назвою «Українська писанка» (серія графічних плакатів) . З 1995 по 2002 роки працював вчителем образотворчого мистецтва в середній школі. З 2002 по 2005 роки вчився в УАД (Українська академія друкарства) на відділі «Образотворче мистецтво».

Захистив диплом під назвою : дитяча книга «Котигорошко» Приймає участь в щорічних регіональних виставках.

Це митець працює з яскравою і неповторною колористикою живопису у темі урбаністичного пейзажу.

Його роботи постійно експонуються в Арт галереї Вишинської і представлені у приватних збірках у різних куточках світу.

Мартинюк Любомир Петрович

Народився 5 серпня 1980 р. Закінчив СШ у м. Солотвино Івано-Франківської області.

Після закінчення школи навчався у Косівському коледжі на відділі художнього розпису, який не закінчив. Причиною до цього був поступ в ЛАМ на сакральне, де провчився 2 роки. Потім переводиться на монументальний живопис, який закінчив у 2004 р.

Митець працює у стилі експресіонізму і імпресіонізму. Хороший копіїст: Семірадський, Енгр, Рембрандт.

Учасник колективних виставок у Києві, Івано-Франківську, Львові, Сам борі: ”Храми”, ”Корінь у небі”, ”Квіти”.

У Черкасах виставка робіт з назвою ”Живописна Україна”.

Ярослав Дідула

Народився 25 грудня 1967 р. в с.Сновичі на Львівщині. Змалку захоплювався малюванням. В 1985р. закінчив художню школу в м.Золочеві.

З 1986 по 1994р. навчався в інституті “Львівська політехніка” на факультеті “Архітектури”. Після закінчення ВНЗ працював над живописом, де захоплення переросло в основну працю.

Твори Ярослава Дідули є в приватних колекціях багатьох кран світу, зокрема : Польщі, Канаді, США, Німеччині, Італії і т.д.

У 2006 р. повернувся в університет “Львівська політехніка”, але вже як викладач – асисент кафедри “Основ дизайну та архітектури”. Та на даний час улюбленою справою є праця над написанням живописних картин.

Луферова Людмила

Народилась у місті Хмельницькому у 1978 р. Під час навчання в СШ ще навчалась у художній школі, а після закінчення поступила у ЛНАД (львівська Національна Академія Друкарств) на відділ графіки.

Спочатку Людмила виконувала роботи тільки графічні, тобто туш і перо. З часом вона урізноманітнила свою техніку і почала малювати і олією.

Серія робіт «Львів сьогодні» є початковим етапом встановлення Людмили Луферової.

Тому Арт галерея Вишинської пропонує широкому колу відвідувачів весь спектр творчості такого львівського митця як Луферова Людмила.

Кузьменко Ольга

Народилась 16 серпня 1974 року у місті Львові. Навчалась у художній школі при Львівській спілці художників.

У 1989 році вступила до художнього училища за спеціальністю вітражист в оформленні інтер’єру. Після закінчення училища брала участь у студентських виставках.

У 1994 році молода та амбіційна художниця вступила до Львівського Політехнічного університету на кафедру дизайну інтер’єру. Ще студенткою почала працювати у сфері дизайну оформлення інтер’єрів. Однак її мрією був живопис.

Після закінчення університету продовжила свою працю за фахом, а реалізовувала свій творчий потенціал у станковому та монументальному живописі, вивчаючи різні техніки. Авторка приймала участь у творчих молодіжних виставках як в Україні так і за кордоном. На даний момент художниця дарує нам своїм пензлем неймовірну невичерпність краси природи та квітів на полотнах.

Хміль Тетяна Володимирівна

Народилась у місті Львові 3 лютого 1971 року.

По закінченню школи у 1986 році захоплена мистецтвом поступила у Львівське професійно технічне училище №12 За спеціальністю Художник –вітражист. Після закінчення навчання залишилась працювати у цьому навчальному закладі який закінчувала, а саме у художній частині від склозаводу Райдуга Молода та невимовно талановита і перспективна художниця займалась художнім розписом скла, особливу цікавість викликає розпис ваз.

З 1994-2001роки художниця продовжувала свою творчу діяльність на експериментальній дільниці Львівського керамічного заводу працюючи у галузі декорування керамічних виробів вишуканим розписом ручної роботи.

Останнім часом молода та енергійна художниця захоплена природою, а особливо красою квітів реалізує себе у творчих роботах переносячи навколишню красу нашої природи на полотна.

Кухарська Наталя Ярославівна

Народилася 8 травня 1979 р. у м. Жовкла в сім’ї художника Ярослава Гавронського.

У 1994р. Поступила в ЛДКДУМ ім. І. Труша. У 1995 р. брала участь у регіональних виставках.

У 2001 р. закінчила коледж відділ реставрації станкового живопису. В цьому ж році за її участі була виставка дипломних робіт у Жовківському замку.

Наталка Кухарська є учасниця регіональних виставок. Її роботи є у приватних збірках як України, так і за кордоном.

Коло її основних зацікавлень становлять копії з робіт відомих майстрів модернізму і класицизму періоду ХІХ – ХХ ст. ЇЇ роботи є в експозиції Арт Галереї Вишинської.

Майстренко Віталій Йосипович

Народився у 1947 р. у Львові. Під час навчання в СШ вчився ще і в художній студії, де йому дали перші ази малювання, які він удосконалює і по сьогодні. Та не зважаючи на свої здібності і захоплення живописом, Віталій Йосипович після закінчення СШ поступає в Політехнічний інститут на машинобудівельний факультет.

Та від долі не втечеш… Закінчивши інститут він плідно працює у своїй сфері, та не дуже довго він живе без мистецтва, адже потім стає учасником художнього товариства «Джерело».

На даний момент працює у жанрі пейзажу, де змальовує наші рідні Карпати. Його творчість можна завжди прослідкувати саме в Арт галереї Вишинської.