Виставка Богдана Малицького «Квітковий коктейль» (25.06.-14.07.2013)

Виставка натюрмортів художника Богдана Малицького «Квітковий коктейль» ( з 25 червня по 14 липня 2013 р.)

Художник пропонує нам втамувати спрагу квітковим коктейлем. «Який цей дивний живопис – натюрморт: він змушує любуватися копією тих речей, оригіналами яких ми не захоплюємося»(Паскаль). Так роздумував великий Паскаль, образно виражаючи поважне здивування людства перед таємницею мистецтва. Ця нерухома натура живе своїм тихим життям, до того часу, доки до неї не звернеться людина. З давніх давен, люди створюють речі, звично не помічають їх, користуючись ними кожен день. І тільки проникливому погляду художника відкривається їх таємнича сутність, тільки з ним вони вступають в німий діалог, красномовно розповідаючи про звички і устрій життя, досягнувши незвичайної досконалості в передачі багатогранності предметів матеріального світу.

Художник передає неспішний розпорядок нашого життя, любов до старовинних речей і предметів. Така атмосфера створює особливий настрій. Виснажившись від надлишку бароко і строгих ліній англійської класики, відпочити і набратися по-справжньому свіжих сил і наснаги ми можемо в архаїчності натюрморту.

Він, як ніякий інший володіє таким умиротвореним інтер»єром, в якому просто не хочеться помічати, як швидко біжить час. А, може, саме тут, йому – часу – і призначено зупинити свій стрімкий біг. Приємного Вам перегляду! І хорошого настрою, кожного дня, і кожну мить! Богдан Малицький народився в 1962 році у Львові. 1977-1980 навчався в професійно-технічному училищі в Івано-Франково, де здобув кваліфікацію різбяра по дереву. В 1986 році закінчив культурно-освітнє училище в м.Львові. В 2012 році у Львові відбулася виставка картин та виробів з дроту «Прованс» Б.Малицького в мистецькій галереї «Кораллі». Зараз художник живе та працює у Львові.